JASTARNIA CAMP TO NASZ FLAGOWY OBÓZ SPORTOWO-OUTDOOROWY Z SURFINGIEM I DESKOROLKĄ. SKIEROWANY JEST DO DZIECI I MŁODZIEŻY W TRZECH GRUPACH WIEKOWYCH: 7-11 LAT, 12-14 LAT ORAZ 14-17 LAT.

DLACZEGO JASTARNIA CAMP

Na Półwyspie Helskim od 10 lat realizujemy kompleksowy program z własną metodologią, dostosowaną do międzynarodowych standardów.
Na kursantów czekają szkolenia sportowe takie, jak surfing, deskorolka 
czy surf skate, dostosowane do indywidualnych zdolności. Każdy turnus liczy maksymalnie 40 osób, co wpływa na limitowaną ilość miejsc, jak i niszowy plan zajęć, wzbogacony o dodatkowe warsztaty z ekologii, mindfullness i ratownictwa wodnego, a także liczne gry terenowe. Codzienne treningi gwarantują korzyści fizyczne i psychiczne. Wpływają na rozwój umiejętności miękkich i sportowych, przy dobrej zabawie i bezpieczeństwie. Właśnie dlatego Akademia zyskuje tak dużą popularność. 

•  Gwarantujemy pewność bezpiecznego wypoczynku i miejsca – szkolenia prowadzimy na mało zatłoczonym akwenie, wyłącznie do naszej dyspozycjizarówno od strony morza jak i zatoki Puckiej na terenie Maszoperia Sun4Hel
oferujemy atrakcje, które wyróżniają się na tle innych ofert obozowych i kolonijnych
(m.in. „sucha fala” oraz strefa Surf Park marki OCEAN & EARTH mieszcząca się bezpośrednio na plaży)
gwarantujemy efektywność szkoleń i właściwą opiekę doświadczonych i certyfikowanych instruktorów
zapewniamy komfortowe warunki, przestrzeń i wygodną infrastrukturę noclegową oraz sanitariaty

CZEGO UCZY CAMP

SAMODZIELNOŚCI
Od dzisiaj sam zadecyduję co zjem, w co się ubiorę, jak sobie poradzę bez rodziców, czy spotkam przyjaciela, czy otworzę się na grupę. Wiem też, że zawsze mogę polegać i poprosić wychowawcę o pomoc.

JAK OSIĄGNĄĆ CELE I DOSKONALIĆ SIEBIE
Zdobyłem srebrną odznakę w trakcie zajęć w terenie – trzeba było wziąć udział w zajęciach na rampie i wyścigu sup, wstawać o 8.00 rano na zajęcia – to było trudne, ale mi się udało.

JAK ZDOBYWAĆ PRZYJACIÓŁ
Spędzam czas w gronie osób, które tak samo jak ja lubią pływać i się bawić – i które tak jak ja staną obok mnie w trakcie szkolenia, zawodów czy konkursu i bez względu na wynik – będą szczęśliwe i zadowolone, że byliśmy razem.

SZACUNKU DO NATURY
Czuję wiatr, zanurzam się w wodzie, pokonuję fale, dotykam ziemi, obserwuję ptaki, siedzę na trawie, idę przez las- wszystko to znam, ale tu jest takie nowe, inne, bliższe. Wiem, że moje zachowanie względem przyrody jest miarą tego, jakim człowiekiem jestem teraz i jakim będę za kilka lat.

PRZEŁAMYWANIA WŁASNYCH SŁABOŚCI
Jak pokonać fale, czy zdołam przezwyciężyć strach, czy jestem w stanie odnaleźć się w grupie i jednocześnie pokazać indywidualne umiejętności. Podejmowanie walki ze słabościami przynosi jeszcze większą satysfakcję z osiągnięcia sukcesu.

CAMP JASTARNIA INFORMACJE O OBOZIE

WSPÓŁPRACA ZESPOŁOWA

Nieodłączny element warsztatów, który ma na 
celu promowanie i budowanie wartości takich jak: wzajemny szacunek, tolerancja, umiejętność komunikacji i pracy w grupie

UMIEJĘTNOŚCI SPOŁECZNYCH

Trening na lądzie i w wodzie, bazujący 
na ćwiczeniach ogólnorozwojowych, poprawiający motorykę i równowagę, opierający się na surfingu.

OUTDOOR EDUCATION

Zajęcia edukacyjno-rekreacyjne mające na celu rozwinięcie umiejętności pracy i komunikacji zespołowej, budowanie zaufania, promowanie tolerancji i wzajemnego szacunku poprzez zabawę w bliskim kontakcie z naturą.

CHCESZ POZNAĆ WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW?

CAMP JASTARNIA SURFINGOWY START

Obozy Akademii Surfingu organizowane są w 7-dniowym cyklu. Turnusy rozpoczynamy w każdą wakacyjną sobotę kolacją, a kończymy w kolejną sobotę śniadaniem.
Brzmi fajnie?

ZAKWATEROWANIE

Kemping SUN4HEL Maszoperia położony jest na Półwyspie Helskim w Jastarni. Usytuowanie w oddaleniu od jakichkolwiek innych obiektów gwarantuje kameralność, nawet w szczycie sezonu. Na terenie kempingu znajduje się restauracja z widokiem na zatokę, plac zabaw, rampa surf skate z wyłącznością dla Akademii w trakcie obozów, rampa skate, tor skimboardowy, stołówka, spa, sauna, sklep mnóstwo zieleni, bliskość lasu i zatoki puckiej oraz wysokiej jakości sanitariaty.

WYŻYWIENIE

Każdy z nas wie, jak ważny jest rozwój osobisty nas samych i naszego dziecka, dlatego stworzyliśmy autorski program, 
który wspiera rozwój, poprzez motywację 
i doświadczanie, poprzez szacunek do świata przyrody i rówieśników. Założyliśmy Biuro Podróży 5Live, tworząc zaufane miejsce, blisko natury. Miejsce, gdzie łączymy bezpieczeństwo z aktywnym wypoczynkiem, ekologię ze świadomością w którym kierunku zmierza świat.

CHCESZ POZNAĆ WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW?

NASZ ZESPÓŁ

Group 20

CO TAKIEGO JEST W SURFINGU, CZEGO NIE ZNAJDZIEMY W INNYCH SPORTACH WODNYCH?

CENY JASTARNIA CAMP