CAMP JASTARNIA TO AUTORSKI OBÓZ SPORTOWO-OUTDOOROWY SKIEROWANY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY W TRZECH GRUPACH WIEKOWYCH 7-11 LAT, 12-14 LAT ORAZ 14-17 LAT. KAŻDY 
Z TURNUSÓW LICZY 40 OSÓB, DBAJĄC O BEZPIECZEŃSTWO 
I JAKOŚĆ PROWADZONYCH PRZEZ NAS ZAJĘĆ.

CZEGO UCZYMY NA ZAJĘCIACH

WSPÓŁPRACA ZESPOŁOWA

Nieodłączny element warsztatów, który ma na 
celu promowanie i budowanie wartości takich jak: wzajemny szacunek, tolerancja, umiejętność komunikacji i pracy w grupie

SPORT I WSPÓŁPRACA

Trening na lądzie i w wodzie, bazujący 
na ćwiczeniach ogólnorozwojowych, poprawiający motorykę i równowagę, opierający się na surfingu.

OUTDOOR EDUCATION

Zajęcia edukacyjno-rekreacyjne mające na celu rozwinięcie umiejętności pracy i komunikacji zespołowej, budowanie zaufania, promowanie tolerancji i wzajemnego szacunku poprzez zabawę w bliskim kontakcie z naturą.

DLACZEGO JASTARNIA CAMP

Na Półwyspie Helskim od 10 lat realizujemy kompleksowy program z własną metodologią, dostosowaną do międzynarodowych standardów.
Na kursantów czekają szkolenia sportowe takie, jak surfing, deskorolka 
czy surf skate, dostosowane do indywidualnych zdolności. Każdy turnus liczy maksymalnie 40 osób, co wpływa na limitowaną ilość miejsc, jak i niszowy plan zajęć, wzbogacony o dodatkowe warsztaty z ekologii, mindfullness i ratownictwa wodnego, a także liczne gry terenowe. Codzienne treningi gwarantują korzyści fizyczne i psychiczne. Wpływają na rozwój umiejętności miękkich i sportowych, przy dobrej zabawie i bezpieczeństwie. Właśnie dlatego Akademia zyskuje tak dużą popularność. 

•  Gwarantujemy pewność bezpiecznego wypoczynku i miejsca – szkolenia prowadzimy na mało zatłoczonym akwenie, wyłącznie do naszej dyspozycjizarówno od strony morza jak i zatoki Puckiej na terenie Maszoperia Sun4Hel
oferujemy atrakcje, które wyróżniają się na tle innych ofert obozowych i kolonijnych
(m.in. „sucha fala” oraz strefa Surf Park marki OCEAN & EARTH mieszcząca się bezpośrednio na plaży)

CZEGO UCZY CAMP

SAMODZIELNOŚCI
Od dzisiaj sam zadecyduję co zjem, w co się ubiorę, jak sobie poradzę bez rodziców, czy spotkam przyjaciela, czy otworzę się na grupę. Wiem też, że zawsze mogę polegać i poprosić wychowawcę o pomoc.

JAK OSIĄGNĄĆ CELE I DOSKONALIĆ SIEBIE
Zdobyłem srebrną odznakę w trakcie zajęć w terenie – trzeba było wziąć udział w zajęciach na rampie i wyścigu sup, wstawać o 8.00 rano na zajęcia – to było trudne, ale mi się udało.

JAK ZDOBYWAĆ PRZYJACIÓŁ
Spędzam czas w gronie osób, które tak samo jak ja lubią pływać i się bawić – i które tak jak ja staną obok mnie w trakcie szkolenia, zawodów czy konkursu i bez względu na wynik – będą szczęśliwe i zadowolone, że byliśmy razem.

SZACUNKU DO NATURY
Czuję wiatr, zanurzam się w wodzie, pokonuję fale, dotykam ziemi, obserwuję ptaki, siedzę na trawie, idę przez las- wszystko to znam, ale tu jest takie nowe, inne, bliższe. Wiem, że moje zachowanie względem przyrody jest miarą tego, jakim człowiekiem jestem teraz i jakim będę za kilka lat.

PRZEŁAMYWANIA WŁASNYCH SŁABOŚCI
Jak pokonać fale, czy zdołam przezwyciężyć strach, czy jestem w stanie odnaleźć się w grupie i jednocześnie pokazać indywidualne umiejętności. Podejmowanie walki ze słabościami przynosi jeszcze większą satysfakcję z osiągnięcia sukcesu.

Nauka jazdy na deskorolce i surfskate

Obozy Akademii Surfingu organizowane są 
w 7-dniowym cyklu, od soboty do soboty. Pierwszy turnus rozpoczynamy zerowy 17 czerwca, wakacyjny 24 czerwca 2023 r. Każdy turnus rozpoczyna się w sobotę o godz. 16:00 i kończy w kolejną sobotę o godz. 10:00.

NASZ ZESPÓŁ

ZAJĘCIA Z DESKOROLKI

miejsce: Skatepark OSiR 
Żoliborz ul. Potocka 1

SOBOTA / NIEDZIELA W GODZINACH 13-15
grupy 10-11 osobowe
dla 5-8 lat

grupy 11-12 osobowe
dla 9-12 lat
ZAREZERWUJ MIEJSCE

ZAJĘCIA SURF SKATE

miejsce: PAM TRACK 
w parku Księcia Janusza na Woli

PIĄTKI W GODZINACH 17-19
grupy 10-11 osobowe
dla 9-12 lat

grupy 11-12 osobowe
12-16 lat
ZAREZERWUJ MIEJSCE