Szkolenie Joga

Program zajęć

  • różne techniki asan, ćwiczenia oddechowe; parayama
  • wzmacnianie konkretnych partii mięśni
  • utrzymywanie równowagi ruchowej
  • asany rehabilitacyjne, relaksacja
  • elememnty dietetyki

Outdoor education

Zajęcia edukacyjno-rekreacyjne mające na celu rozwinięcie umiejętności pracy i komunikacji zespołowej, budowanie zaufania, promowanie tolerancji i wzajemnego szacunku poprzez zabawę w bliskim kontakcie z naturą.

Zajęcia Ocean Yoga to połączenie różnych stylów jogi.
Specjalnie dobrane asany, mają za zadanie rozciąganie i wzmocnienie wszystkich partii mięśni i ścięgien oraz pogłębienie giętkości kręgosłupa, która wpływa życiodajnie na cały organizm.Podczas gdy gimnastyka klasyczna i sport rozwijają przede wszystkim mięśnie, asany wywierają również głęboki wpływ na nasz świat wewnętrzny – z jednej strony na układ fizyczny: trzewia, gruczoły dokrewne, mózg, system nerwowy, z drugiej na umysł – przynoszą spokój i zadowolenie. Pogłębiają giętkość ciała, dając wytrzymałość, usuwającą zmęczenie i zdenerwowanie.

Ze względu na wszechstronne i multifunkcyjne działanie jogi na rozwój człowieka, na zajęcia zapraszamy nie tylko amatorów sportów wodnych, ale również amatorów innych sportów oraz tych, którzy chcieliby zadbać o ogólną kondycję psychofizyczna lub po prostu zgubić zbędne kilogramy.

Zajęcia poprowadzi Maciej Jammal Dobrowolski znany jako Dr FeelGood, masażysta, rehabilitant i dietetyk. Praktykę jogi rozpoczął w 1999 roku, kurs instruktora ukończył w 2008 roku w Bangalor (Indie). Uczył w Wielkiej Brytanii i Tajlandii. Prowadzi warsztaty świadomego i leczniczego oddechu.

Nasz zespół

Maciek Krystosiak

Założyciel Akademii / Instruktor Surfingu ISA

Leo Martinez

Instruktor Surfingu ISA

Maciek Jammy Dobrowolski

Instruktor Surfingu ISA / Mentor Yoga

Janek Duch

Instruktor Surfingu ISA

Michał Staszkiewicz

Instruktor Surfingu ISA

Zajęcia indywidualne

90 zł /h

od osoby

Zajęcia grupowe

40 zł / h

od osoby

Pakiet grupowy x4

150 zł / h

od osoby / max 15 osób