¡HOLA! JASTARNIA CAMP TO POŁĄCZENIE NASZEGO FLAGOWEGO OBOZU SPORTOWO-OUTDOOROWEGO Z NAUKĄ JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO. SKIEROWANY JEST DO DZIECI I MŁODZIEŻY W TRZECH GRUPACH WIEKOWYCH: 7-11, 12-14 I 14-17 LAT.

OBÓZ JĘZYKOWO - SPORTOWY

Kurs hiszpańskiego i aktywność fizyczna w jednym, w samym środku natury Półwyspu Helskiego! Motywujący lektorzy, w tym native speakerzy hiszpańskiego, stosujący sprawdzone metody nauczania. Program oparty na zainteresowaniach dzieci i młodzieży.

W trakcie obozu realizujemy program sportowy Akademii Surfingu oraz program outdoor edukacji.

Na naszych obozach Twoje dziecko będzie uczyć się języka hiszpańskiego podczas gier i zabaw w otoczeniu przyrody, dostosowanych do ich poziomu zaawansowania. Wymarzona podróż językowa dla dziecka, łącząca w naturalny sposób naukę języka hiszpańskiego z aktywnością fizyczną. 

CO CZYNI DWUJĘZYCZNOŚĆ WYJĄTKOWĄ?

Badacze dwujęzyczności twierdzą, że dziecko staje się dwujęzyczne w sposób naturalny, jeśli ma kontakt z dwoma językami. Dlatego podczas obozów Hola Jastarnia Camp nauczanie prowadzone jest w dwóch językach: polskim i hiszpańskim.

Lektorzy komunikują się z dziećmi wyłącznie po hiszpańsku – w trakcie zajęć, ale i poza nimi, również podczas przerw i wycieczek.

Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli, metodyka języka hiszpańskiego, Native Speakera.

Liczne zajęcia języka hiszpańskiego narzędziowego oraz nauczanie dwujęzyczne wybranych przedmiotów. Przede wszystkim bogaty i urozmaicony program, jakość realizacji zajęć, różnorodne metody pracy.

¡HOLA! JASTARNIA CAMP - INFORMACJE O OBOZIE

daniel-prado-2COX4tG0tc0-unsplash

JĘZYK HISZPAŃSKI

Kurs hiszpańskiego i aktywność fizyczna w jednym! Motywujący lektorzy, w tym native speakerzy hiszpańskiego, stosujący sprawdzone metody nauczania. Program oparty na zainteresowaniach dzieci i młodzieży. Na naszych obozach Twoje dziecko będzie uczyć się języka hiszpańskiego podczas gier i zabaw w otoczeniu przyrody, dostosowanych do poziomu zaawansowania.

65071326_1107058496148111_6269910485538177024_o

PROGRAM SZKOLENIOWY

Trening na lądzie i w wodzie, bazujący 
na ćwiczeniach ogólnorozwojowych, poprawiający motorykę i równowagę, opierający się na surfingu.

Podstawą programową są zajęcia sportowe w niewymagającym rywalizacji środowisku, gry, szkolenia sportowe, surfing, deskorolka, sup, surf skate oraz z motoryki prowadzone na świeżym powietrzu z ratownikami WOPR i doświadczonymi trenerami i pedagogami.

Rectangle 10 (1)

WYJĄTKOWE MIEJSCE
BLISKO NATURY

Nasz Camp zlokalizowany jest na Półwyspie Helskim, w przepięknych okolicznościach, z dala od cyfryzacji – blisko natury. 
Zajęcia edukacyjno-rekreacyjne mające na celu rozwinięcie umiejętności pracy i komunikacji zespołowej, budowanie zaufania, promowanie tolerancji i wzajemnego szacunku poprzez zabawę w bliskim kontakcie z naturą.

GOTOWI NA SUPER PRZYGODĘ ?

SURFINGOWY VIBE W HISZPAŃSKIM STYLU

Obozy Akademii Surfingu organizowane są w 7-dniowym cyklu. Turnusy rozpoczynamy w każdą wakacyjną sobotę kolacją, a kończymy w kolejną sobotę śniadaniem.
Brzmi fajnie?

ZAKWATEROWANIE

Kemping SUN4HEL Maszoperia położony jest na Półwyspie Helskim w Jastarni. Usytuowanie w oddaleniu od jakichkolwiek innych obiektów gwarantuje kameralność, nawet w szczycie sezonu. Na terenie kempingu znajduje się restauracja z widokiem na zatokę, plac zabaw, rampa surf skate z wyłącznością dla Akademii w trakcie obozów, rampa skate, tor skimboardowy, stołówka, spa, sauna, sklep mnóstwo zieleni, bliskość lasu i zatoki puckiej oraz wysokiej jakości sanitariaty.

PROGRAM OBOZU

Innowacyjny program edukacji w terenie i zabawy w naturze. Rozwój zaufania w grupie, poszukiwanie rozwiązań, nauka bezpieczeństwa i rozwijanie talentów.
Program bazujący na wzmocnieniu równowagi i motoryki łączący wyprawy z elementami ekologii i oceanografii oparte o Outdoor Education. 
• codzienne rozgrzewki poranne 20/30 min
• codziennie około 2h ogólnorozwojowych zajęć sportowych na lądzie np. jazda na deskorolce lub surfskate, siatkówka plażowa, koszykówka, gry zespołowe na boisku wielofunkcyjnym na terenie kempingu, balance board
• codzienie 2h zajęć j. hiszpańskiego dostosowane do poziomu uczestników 
• w ramach zajęć na wodzie – regaty SUP lub surfing rozgrywane pod koniec turnusu pomiędzy uczestnikami
• wieczorne projekcje filmów surfingowych oraz przyrodniczych, kino letnie• wykłady teoretyczne lub spotkanie ze sportowcem z klubu Akademii Surfingu
• czas animowany przez opiekunów w formie gier i zabaw integracyjnych i terenowych
• aktywnie spędzony czas na nadmorskiej plaży

METODOLOGIA EDU SCRUM

Podczas obozów językowych Hola Jastarania Camp z j.hiszpańskim pracujemy metodą EduScrum.

EduScrum pozwala dzieciom na wykonywanie zadań w ustalonym rytmie. Nauczyciel określa cele, kryteria oraz wspiera dzieci w ich procesie nauki języka oraz rozwoju.
Z eduScrumem, dzieci stają się właścicielami procesu uczenia się, co przekłada się na wewnętrzną motywację uczniów, radość z uczenia się, osobisty rozwój oraz lepsze wyniki.
To przełomowy sposób, w którym spersonalizowana edukacja zajmuje centralne miejsce, razem z czterema kompetencjami kluczowymi: kreatywność, współpraca, komunikacja i krytyczne myślenie.

OUTDOOR EDUKACJA

Outdoor edukacja to praca zespołowa w nietypowych warunkach, na przykład komunikacja, współpraca, budowanie wzajemnego zaufania, kreatywne podejście do problemu oraz wiele innych ułatwiających życie w społeczeństwie i pracę w grupie.

Dzięki specjalnie zaplanowanym zajęciom dzieci mają okazję do wykazania się umiejętnościami społecznymi oraz do ćwiczenia ich: komunikacja, pomaganie innym, rozwiązywanie konfliktów.

SZKOLENIA SURFING PLAN I CEL ZAJĘĆ

Szkolenia prowadzone przez trenerów Akademii, mają za zadanie przekazanie pełnej wiedzy teoretycznej oraz bezpieczeństwa uprawiania surfingu, bodyboarding, SUP, FOIL. Są one realizowane według standardów europejskich ISA (International Surfing Association. Zdobywając wiedzę i praktykę w jednej z najlepszych federacji Surfingu w Europie – Francji. Szkolenia w naszym kraju, prowadzimy od roku 2008 i jesteśmy pierwszą polską szkołą surfingu nad Bałtykiem. 

Prowadzimy 4 etapy szkoleń. Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo i jakość szkoleń, dlatego teoria wykładana podczas pierwszej godziny jest niezwykle istotna. Instruktorzy dopilnują, aby odpowiednio dopasować poziom szkolenia do Twoich umiejętności. Dla osób, które są przygotowane kondycyjnie i koordynacyjne złapanie pierwszej fali, odbywa się bardzo szybko!

SZKOLENIA SKATEBOARDING PLAN I CEL ZAJĘĆ

 • gry i zabawy z deskorolką / surf skate
 • utrwalenie dobrej postawy i motoryki ciała
 • swobodne przemieszczanie się na deskorolce
 • nauka jazdy, skręcanie i zawracanie między przeszkodami
 • swobodne korzystanie z przeszkód na skateparku
 • zasady bezpieczeństwa na skateparku
 • nauka pierwszych tricków
 • szlifowanie płynnej jazdy na skateparku
 • nauka i doskonalenie tricków na różnych przeszkodach
 • łączenie tricków w przejazdy
 • video coaching
 • podstawy jazdy na switch
 • szlifowanie płynnej jazdy na skateparku
 • nauka i doskonalenie tricków

ANIMACJE, GRY I ZABAWY

Gry i zabawy ruchowe lubią zarówno młodsze, jak i starsze dzieci. Młodsze chętnie uczestniczą w prostych zabawach o niezbyt skomplikowanych regułach. Starsze wolą gry, w których występuje współzawodnictwo pomiędzy zespołami, toczy się rywalizacja o to, kto jest zręczniejszy, sprawniejszy, szybszy. Poza programem sportowym gdzie dzieci mają 6 godzin zajęć dziennie. Na koloniach jest wiele okazji do organizowania różnych zabaw i gier na powietrzu. Nie tylko urozmaicają one czas i wprowadzają dobry nastrój, ale także wpływają korzystnie na rozwój fizyczny i psychiczny dziecka.

TOR SKIMBOARDOWY

Na terenie Kempingu Maszoperia Sun 4 Hel i naszej szkoły znajduje się tor do skimboardingu. Ma 15 metrów długości i 3 metry szerokości. Długość toru pozwala na wykonywanie skomplikowanych tricków. Podczas obozów Jastarnia Camp będą realizowane zajęcia dla dzieci i młodzieży. Osoby chcące spróbować swoich sił na torze muszą pamiętać o kilku zasadach: konieczne są kaski, z toru jednocześnie mogą korzystać trzy osoby, zwracamy uwagę na inne osoby na torze.

SZTUCZNA FALA RAMPA SURF SKATE

Na terenie kempingu Maszoperia Sun 4 Hel znajduje się duża rampa skate wave, składająca się z trzech fal. W programie obozu Jastarnia Camp codziennie realizowane będą zajęcia dla dzieci i młodzieży w trakcie tygodniowego pobytu.

Optymalną deską do jeżdżenia na tej rampie jest carver, deska stworzona przez amerykańskich surferów z przednim ruchomym trakiem. Jest bardzo skrętna i jazda na niej jest imitacją surfingu na sucho.

ZAJĘCIA I WYPRAWY TERENOWE

Podczas turnusu zaplanowane są wyprawy terenowe. Dzięki zajęciom w terenie dzieci poznają samych siebie. Każdy kto regularnie uprawia aktywność fizyczną, zdaje sobie sprawę z jej doskonałego oddziaływania na zdrowie fizyczne i psychiczne.

Wyższe poczucie własnej wartości, sporty outdoorowe znacząco poprawiają nasze poczucie własnej wartości. Dzieje się tak, ponieważ energia pozyskiwana z promieni słonecznych wpływa pozytywnie na nasze zdrowie psychiczne.

Podczas ćwiczeń do krwiobiegu są uwalniane endorfiny. Dzieje się tak z powodu przyjemności, którą odczuwamy w trakcie treningu. Nawet jeśli wybrane przez nas ćwiczenia wymagają włożenia w nie wysiłku, to dają uczucie ogromnej przyjemności. Ćwiczenia na świeżym powietrzu sprawią, że dzieci czują się szczęśliwe i mają lepszy nastrój. To daje długofalowe efekty.

WARSZTATY RATOWNICTWA WODNEGO

Warsztaty z ratownictwa wodnego i pierwszej pomocy na otwartym morzu, realizowane w celu zwiększenia świadomość zagrożeń i umiejętności zareagowania w sytuacjach kryzysowych.

Warsztaty z pierwszej pomocy prowadzone przez ratownika WOPR. Dzieci nauczą się jak prawidłowo udzielić pierwszej w przypadku drobnych skaleczeń i kontuzji. Wezmą udział w grze ratowniczej i rozwiążą sytuację kryzysową.

WARSZTATY EKOLOGICZNE

Warsztaty ekologiczne mają za zadanie przybliżyć ich uczestnikom nie tylko samo pojęcie ekologii, ale przede wszystkim szeroko rozumiane zagadnienia związane z ochroną środowiska i zachowaniami nacechowanymi troską o naturę. Zajęcia mają charakter praktyczny ,gdzie teoria stanowi jedynie tło.

PARK LINOWY

Podczas każdego turnusu Jastarnia Camp uczestnicy skorzystają z atrakcji Parku Linowego w Jastarni. Park linowy posiada kilka tras, każda z nich składa się z kilkunastu różnych przeszkód zaprojektowanych tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. Większe parki przygotowują trasy o różnym stopniu trudności, a także o większej asekuracji aby mniejsze dzieci też mogły z niego korzystać. Zajęcia na parku linowym mają za zadanie wzmocnienie mięśni oraz koordynacji ruchowej, są jednocześnie świetna zabawą dla całej grupy.

ŚCIANKA WSPINACZKOWA

Zajęcia na ścianie wspinaczkowej są doskonałą formą rozwoju ruchowego, wypracowywania kondycji fizycznej i koordynacji ruchowej oraz aktywnego spędzania wolnego czasu. Sport ten zapewnia wspaniałą zabawę i jednocześnie wspomaga rozwój psychoruchowy, rozwija kompetencje przestrzenne. Uprawianie wspinaczki uczy odpowiedzialności i koncentracji, pomaga pokonać własne bariery fizyczne i psychiczne, takie jak słabość i lęk.

Wspinanie jest formą aktywności ruchowej, która w Polsce cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży. W rzeczywistości jest to sport bezpieczny i ogólnorozwojowy, a uprawiać go może prawie każdy.

W trakcie obozów nad polskim morzem wprowadzamy do naszego programu zajęcia wspinaczki podczas, których dzieci będą mogły nauczyć się podstaw tej dyscypliny.
Pierwszy stopień wspinaczkowego wtajemniczenia to asekuracja górna, czyli tzw. „wędka” to dla każdego początek wspinaczkowej edukacji i przepustka do wspinania na ścianie. Jeżeli chcecie asekurować partnera, a nigdy tego nie robiliście, jest to szkolenie, które musicie przejść.

LEKCJE JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO Z NATIVE SPEAKERAMI

Kurs hiszpańskiego i aktywność fizyczna w jednym! Motywujący lektorzy, w tym native speakerzy, stosujący sprawdzone metody nauczania. Program oparty o zainteresowania dzieci i młodzieży.

Na naszych obozach Twoje dziecko będzie uczyć się języka hiszpańskiego podczas gier i zabaw w otoczeniu przyrody, dostosowanych do poziomu zaawansowania. Wymarzona podróż językowa dla dziecka, łącząca w naturalny sposób naukę języka hiszpańskiego z aktywnością fizyczną. 

KŁADZIEMY DUŻY NACISK NA WYŻYWIENIE DZIECI

Wszystkie posiłki podawane są na terenie kempingu Maszoperia Sunf 4 Hel na stołówce dla dzieci i młodzieży oddalonej 120 m od naszego kampusu. Zapewniamy posiłki zarówno wegetariańskie, mięsne czy bezglutenowe, które podawane są w restauracji – stołówce na terenie kempingu. Dzienne wyżywienie składa się z 3 posiłków (śniadania, obiadu, podwieczorek, kolacja ) w formie talerzowej z możliwością dokładki. Ponadto cały czas do dyspozycji uczestników jest dostępna woda oraz owoce sezonowe, które dzieci mogą jeść między posiłkami.  

Istnieje możliwość wyboru wyżywienia dla dziecka w zależności od Państwa preferencji. 

CHCESZ POZNAĆ WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW?

NASZ ZESPÓŁ

CENY ¡HOLA! JASTARNIA CAMP

¡HOLA! JASTARNIA CAMP

CENA REGULARNA TURNUSÓW: H1.- H9.
2370 7 dni wyjazdu
 • zakwaterowanie 7 nocy na ekologicznym campusie Akademii na terenie Maszoperia Sun4Hel
 • pełne wyżywienie i stały dostęp do wody, herbaty
 • 6h szkoleń dziennie (surfing, deskorolka lub surf board)
 • 10h zajęć z języka hiszpańskiego
 • szkolenie teoretyczne
 • outdoor edukacja i zajęcia w terenie
 • wejście na park linowy w Jastarni
 • zajęcia w strefie Surf Parku strefie sportów wodnych
 • ognisko i wyprawy leśne
 • warsztaty ekologiczne i warsztaty bezpieczeństwa prowadzone przez WOPR
 • opieka pedagogów i wykwalifikowanych instruktorów ISA​
 • dostęp do sprzętu: pianki, ochraniacze, kaski
 • koszulka, zdjęcia z obozu
 • Ubezpieczenie NWW
Popularne

¡HOLA! JASTARNIA CAMP

CENA PROMOCYJNA TURNUSÓW H1. - H9.
2270 7 dni wyjazdu / oferta first minute do 31.01.2023
oraz dla naszych stałych klientów
 • zakwaterowanie 7 nocy na ekologicznym campusie Akademii na terenie Maszoperia Sun4Hel
 • pełne wyżywienie i stały dostęp do wody, herbaty
 • 6h szkoleń dziennie (surfing, deskorolka lub surf board)
 • 10h zajęć z języka hiszpańskiego
 • szkolenie teoretyczne
 • outdoor edukacja i zajęcia w terenie
 • wejście na park linowy w Jastarni
 • zajęcia w strefie Surf Parku strefie sportów wodnych
 • ognisko i wyprawy leśne
 • warsztaty ekologiczne i warsztaty bezpieczeństwa prowadzone przez WOPR
 • opieka pedagogów i wykwalifikowanych instruktorów ISA​
 • dostęp do sprzętu: pianki, ochraniacze, kaski
 • koszulka, zdjęcia z obozu
 • Ubezpieczenie NWW
Popularne

TRANSPORT

WARSZAWA - JASTARNIA - WARSZAWA
250 autokar
 • komfortowy Autokar
 • kierowca z uprawnieniami
 • ubezpieczenie OC
 • czas przejazdu z postojami ok 6 godz.
 • miejsce na bagaż i sprzęt sportowy (deskorolka, kask)
Popularne