Zobacz, co o naszych wyjazdach mówią Rodzice i Uczestnicy Akademii Surfingu i Deskorolki!

{

Wspaniale miejsce dla dzieci i młodzieży oraz rodzin z bardzo inspirującym programem sportowo outdoorowym realizowanym podczas letnich i zimowych obozów

Janina
{

Świetna atmosfera, sympatyczna kadra instruktorska.

Adam
{

Syn był na obozie w zeszłym roku, zachwycony. Od razu zaznaczył, że w sezonie 2023 również chce uczestniczyć. Tak też się stanie 🙂 polecam. Super atmosfera, kadra i radość przeogromna.

Sylwia
Mama
{

Moja 7-latka pierwszy raz uczestniczyła w półkoloniach Akademii przez 6 dni w tym roku. Była zachwycona!
Skąd o tym wiem? Kiedy pierwszego dnia po 6 godzinach przyszedłem ją odebrać, fuknęła na mnie: „Tato! to jeszcze nie koniec, chcę zostać!”
Dzieci miały urozmaicone zajęcia (surfing, bodyboard, SUP, deskorolka), zabawę (w świetnie wyposażonej bazie na plaży w Jastarni) i opiekę (fantastycznych opiekunów i instruktorów: Ady, Zuzi, Oskara, Gabi) od 10 do 17, więc trochę się pospieszyłem
To było tak inspirujące doświadczenie, że sam wskoczyłem na surf’a i SUPa kilka razy. Chce się wracać!

Tomasz
Tata
{

Niech za rekomendację posłuży fakt, że mój syn był już 2 razy na obozie i za każdym razem przedłużył pobyt. Tak uszczęśliwić starszego nastolatka nie jest łatwo;)

Maja
Mama
{

Miałam ogromną przyjemność oddać dzieci pod skrzydła Akademii Surfingu i Deskorolki i efekt pozytywnie zaskoczył chyba wszystkich. Jasiu (9 lat) i Leon (6 lat) na pierwszej lekcji od razu wskoczyli na deski, a zaufanie jakim obdarzyły instruktora – Macieja, jest dowodem na to, że jest to osoba, która ma w sobie ogromną pasję do tego co robi. Jako rodzic widziałam bardzo pozytywne podejście do dzieci, profesjonalizm i zaangażowanie. Na pewno w kolejnych latach dołączymy do obozów w wakacje, razem z ekipą znajomych dzieci. Nie ma nic lepszego dla dzieciaków jak sport, który sprawia tyle frajdy i instruktorzy, którzy zarażają pasją

Magdalena
Mama
{

Akademia to wspaniałe miejsce dla małych skejterów i skejterek. Zajęcia prowadzone bardzo profesjonalnie, świetne podejście do młodych ludzi, zachowywane wszystkie zasady bezpieczeństwa, do tego dobra atmosfera. Dzieciak zachwycony, polecam gorąco!

Dorota
Mama
{

Świetna szkółka! Polecam z całego. Syn spędził tydzień na obozie w Jastarni. Wrócił zachwycony, z nowymi umiejętnościami, przyjaciółmi i pewnością siebie! Super kadra, indywidualne, nieszablonowe podejście. Miejsce stworzone z PASJĄ. Brawo Wy

Mama
Mai

Stwórz niezapomniane wspomnienia dla swojego dziecka

Już teraz sprawdź nasze wyjazdy

{

Moja 13 letnia córka Pola już od 7 lat jeździ na obozy i półkolonie organizowane przez Akademię Surfingu. Z całego serca polcem Maćka i jego ekipę. Wychowawcy są empatyczni, zabawni i potrafią  nawiązać z dzieciakami fajne relacje. To samo dotyczy instruktorów. Instruktorzy surfingu jak deskorolki to mega doświadczona i pro ekipa. Pola jest zawsze zaopiekowana i naprawdę ma wypełniony czas tak, że się nie nudzi. Najlepszym dowodem, że jest to super miejsce dla dzieciaków, jest to, że moja córka chce wracać na obozy nad polskim morzem, ale i chce jeździć na obozy zagraniczne. W tym roku Walencja 🙂 Polecam Wszystkim rodzicom, którzy zastanawiają się nad obozem w PL jak i zagranicą.

Klara
Mama Poli
{

Polecam obozy z Akademią Surfingu jako idealny sposób na spędzenie aktywnego i przyjemnego czasu dla dziecka! Wspaniali instruktorzy z pasją, do tego z empatycznym podejściem. Dodatkowym atutem jest kadra z różnych zakątków świata co pozwala dzieciom obcować z innymi językami i kulturą. Świetny kontakt z panem Maćkiem, nie ma problemu nie do rozwiązania. Pierwszy i nie ostatni obóz mojej córki, w planach kolejne wyjazdy na przyszły rok:)

Magdalena
Mama
{

Nie wyobrażam sobie, aby przynajmniej część mojego urlopu lub wakacji moich dzieci nie były związane z Akademią Surfingu i Deskorolki. Jeżdżę wraz z całą rodziną (dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym) na obozy zarówno zimą jak i latem i za każdym razem wracamy ze wspaniałymi wspomnieniami, pełnymi akumulatorami i masą nowych umiejętności. A to dlatego, że Akademia Surfingu i Deskorolki posiada wspaniałą i profesjonalną kadrę, która zna się na szkoleniu zarówno dzieci jak i dorosłych, bardzo poważnie podchodzi do tego co dla nas rodziców najważniejsze – bezpieczeństwa naszych dzieci i nas samych. Słowem, jadąc z Akademią możecie spodziewać się wspaniałej atmosfery, którą tworzy profesjonalna i znakomicie wyszkolona kadra, która zadba o wszystko co ważne na takim wyjeździe. Polecam w 100%!

Bartosz
{

mega fajni i ogarnięci ludzie…fun, fun,  fun…lubię mega…córka uwielbia, sam chciałbym w jej wieku jeździć na takie obozy, zazdroszczę!

Michał
Tata
{

Wszystko . Mój syn był bardzo zadowolony  z obozów . Korzystaliśmy z wyjazdów letnich jak i zimowych. Teraz wyjeżdżamy z córka na Lanzarote.  Mega polecam dzieciaki  świetnie się bawią  i nawiązują kontakty

Joanna
Mama
{

Wysłanie dzieci na wasz obóz to był strzał w 10 . najpierw pojechała moja 11 letnia  córka która pierwszy raz miała styczność z surfingiem i wróciła zakochana w tym sporcie. Po tygodniu pojechał mój starszy 12 lat syn , który po poprzednim roku odliczał czas do wyjazdu. Nie zawiódł się. Dzieciaki już chcą rezerwować przyszłoroczne terminy obozów. Generalnie bardzo profesjonalne podejście ,super kadra ( mino że młoda – to profesjonalna) jedzenie bardzo dobre . zmiana lokalizacji na Maszoperje wyszła tylko na lepsze – bliżej , i lepsze sanitariaty. Reasumując, polecam bardzo. Do zobaczenia w przyszłym sezonie ( a może i zimą ?)
Dzięki za zaszczepienie nowej pasji w moich dzieciakach

Bartosz
Tata