Rodzinne ferie bez śniegu

Historia Piratów z Karaibów, Surfing, Integracja na Lanzarote Family Camp

Lanzarote to idealne miejsce na rodzinny wyjazd z programem szkolenia surfingu. Ta hiszpańska wyspa oferuje doskonałe warunki do odkrywania sztuki jazdy na falach. W styczniu, kiedy w innych miejscach może panować zima, na Lanzarote możesz cieszyć się letnim klimatem i przyjemnie ciepłą wodą.

Tuż przy wybrzeżu znajdziesz różnorodne plaże i spoty surfowe, które spełnią oczekiwania zarówno początkujących, jak i doświadczonych surferów. Długie, regularne fale sprawiają, że Lanzarote to doskonałe miejsce do nauki i doskonalenia techniki surfowania.

Rodzinna przygoda, integracja w naturze

Poza zajęciami na desce, cała rodzina będzie miała okazję zwiedzać urokliwe zakątki Lanzarote, cieszyć się relaksem na plażach i czerpać radość z wspólnych chwil. To nie tylko szansa na naukę nowej umiejętności, ale także wspaniała okazja do spędzenia jakościowego czasu razem. Przygotujcie się na niezapomniane wspomnienia, emocje i radość, które będą towarzyszyć Wam przez cały ten wyjątkowy wyjazd.

Program sportowy dla dzieci i rodziców

– opieka Polskich instruktorów i wychowawcy
– Turnieje i gry sportowe ( konkursy, zabawy sprawnościowe, atrakcje w basenie i na plaży)
– Konkurencje sprawnościowe grupowe i indywidualne
– Nauka pływania surfingu w j. angielskim
– Wieczorne animacje, gry i zabawy
– Szkolenia Surfing SUP Bodyboard
– Warsztaty Jogi 
– Szkolenia Skate i Surf Skate 

Lanzarote, to afrykańska roślinność i europejska kultura

Szkolenie surfing

Surfing jest dyscypliną, która wymaga koordynacji ruchowej siły i równowagi i jest dość wymagający. Nauka może być nie łatwa, dlatego warto zacząć od szkoleń z doświadczoną kadrą również ze względu na bezpieczeństwo. W naszym kraju, oraz w trakcie wyjazdów zagranicznych, głównie szkolimy osoby początkujące i średniozaawansowane, tak żeby robili postępy jak najszybciej i w bezpieczny sposób

Krajobraz z kosmosu

Tu, na styku Afryki i Europy, spotkasz się z fascynującym połączeniem afrykańskiej roślinności i europejskiej kultury. Krajobrazy wysp, widziane nawet z kosmosu, zachwycają różnorodnością od piaszczystych wybrzeży po wulkaniczne formacje. Przeżyj unikalne doświadczenie, odkrywając harmonię natury i kulturowego dziedzictwa Wysp Kanaryjskich.

Wulkaniczna wyspa

Lanzarote to prawdziwy klejnot natury, gdzie wulkaniczne krajobrazy łączą się z malowniczymi plażami. Ten unikalny mikroklimat sprzyja rozmaitości flory i fauny, tworząc niepowtarzalne ekosystemy. Odkryj fascynujący świat wyspy, gdzie natura prezentuje się w niesamowitych barwach i formach.

First Minute tylko do 30.10.2024 obejmuje zniżkę 200 zł osoba!

Termin wyjazdu: 8 – 16 luty 2025

Zakwaterowanie

Hotel Los Zocos

Hotel o niskiej zabudowie, otoczony specyficzną kanaryjską roślinnością. Na miejscu znajduje się kameralna restauracja, dostępne są foteliki dla dzieci, bar przy basenie, bezpłatny internet. Rezerwacje wyjazdu realizujemy do 30 grudnia 2024.

Lanzarote Family Camp

8-16 Luty 2025

WAŻNE: Cena dla dziecka poniżej 13 roku możliwa jest tylko przy 2 pełnopłatnych osobach. W dniu rezerwacji i podpisania umowy wpłata zaliczki 1600 zł od os. Ilość miejsc na wyjazd 28 decyduje kolejność zgłoszeń REZERWACJA Wypełnienie i wysłanie pocztą elektroniczną e-mail na kontakt@akademiasurfingu.pl „Umowy- Zgłoszenia uczestnictwa” oraz dokonanie płatności na następujących warunkach: -opłata rezerwacyjna 1600 zł zadatku w przeciągu 3 dni od wysłania umowy/zgłoszenia uczestnictwa -na 45 dni przed rozpoczęciem wyjazdu wpłata 100% wartości imprezy Partner Wyjazdu oraz przewoźnik firma ITAKA.

Nasz zespół

Maciek Krystosiak

Założyciel Akademii / Instruktor Surfingu ISA

Weronika Stasik

Lingwista i nauczycielka hiszpańskiego / Obsługa klienta

Maciek Jammy Dobrowolski

Instruktor Surfingu ISA / Mentor Yoga

Rafał Rembowski

Trener Skate / Poznań

Adam Warchoł

Zawodnik / Instruktor ISA

Ania Rylouk

Wychowawca / Animator