SURFUJEMY W NOWYM KIERUNKU!
W FERIE ZIMOWE 2023 OBIERAMY KOLEJNĄ DESTYNACJĘ - HISZPAŃSKĄ WALENCJĘ! PRZYGOTOWALIŚMY OBÓZ SPORTOWO-OUTDOOROWY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY W WIEKU 11-16 LAT Z NAUKĄ JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO, JOGĄ ORAZ DUŻĄ DAWKĄ DESKOROLKI I SURFINGU.

VALENCIA START CAMP

Przed Tobą tydzień surfowania i śmigania na deskorolce pod okiem najlepszych specjalistów w Hiszpanii! 

Walencja i jej region przyciąga bogatą tradycją, architekturą, wszechobecną zielenią i nieskończonymi możliwościami dla tych, którzy chcą trenować jazdę na deskorolce w profesjonalnych skate parkach. W ciągu ostatnich kilku lat ten kierunek stał się także popularnym spotem wśród surferów, dlatego na wyjeździe nie zabraknie surfingu! 

Miasto, swoją bogatą roślinność, mimo położenia na gorącym południu, zawdzięcza rzece Turia, która historycznie przebiegała przez miasto. Obecnie wysuszony akwen jest największym, ciągnącym się wokół całego centrum miasta, parkiem pełnym placów, roślin oraz obiektów sportowych i rekreacyjnych. Na każdym placu czy skwerku znajdziemy fontanny, palmy i egzotyczne krzewy. Nie można zapomnieć też o szerokiej piaszczystej plaży oraz o górach otaczających miasto z kilku stron. 

Wybierz się z nami na jedyny w swoim rodzaju obóz deskorolkowo-surfingowy w Hiszpanii!

AKADEMIA_STORIES_04
7597e099-7b52-4ae1-9811-3bcf21956fe3

BĄDŹ Z NAMI NA FALI!

Walencja i jej okolice to prawdziwy raj dla miłośników surfingu i deskorolki. Tutaj sezon na deskę trwa cały rok, a najlepsze fale łapie się właśnie w okresie ferii zimowych! 

Obóz przygotowaliśmy we współpracy z polsko-hiszpańską szkołą deskorolki Start Skate & Community zlokalizowaną w Walencji. Program opiera się na zajęciach sportowych z równowagi, motoryki, surfingu, jogi oraz deskorolki z wykorzystaniem sprzętu oferowanego przez Medi Surf School. 

Do tego praktyczne lekcje hiszpańskiego, wycieczka rowerowa, zwiedzanie miasta i warsztaty ekologiczne. Nie ma nudy!

ZDOBĄDŹ NOWE UMIEJĘTNOŚCI Z VALENCIA START CAMP

L1089364

ROZWÓJ KOMPETENCJI JĘZYKOWYCH

Tematyczne zajęcia z języka hiszpańskiego i angielskiego to nieodłączny element programu. Wykorzystanie słownictwa związanego z surfingiem i deskorolką, codziennych sytuacji, kontakt z hiszpańskojęzycznym otoczeniem pomaga w praktyce i szybszym rozwoju kompetencji. Międzynarodowa grupa szkoleniowa daje możliwość nawiązania unikalnych relacji z rówieśnikami z Hiszpanii i Austrii.

L1089182

WSPÓŁPRACA ZESPOŁOWA

Zajęcia edukacyjno-rekreacyjne mające na celu rozwinięcie umiejętności pracy i komunikacji zespołowej, budowanie zaufania, promowanie tolerancji i wzajemnego szacunku poprzez zabawę w bliskim kontakcie z naturą. Aktywność grupowa to rozwijanie kompetencji społecznych, otwartość, pomaganie sobie i wzajemne motywowanie się. Dla nas ważny jest teamwork. 

L1089332

KOORDYNACJA I RÓWNOWAGA

Trening na lądzie i w wodzie, bazujący 
na ćwiczeniach ogólnorozwojowych, poprawiający motorykę i równowagę, opierający się na surfingu i deskorolce. Zajęcia jogi, które wspomogą koordynację ruchową i postawę ciała, zrelaksują i wyciszą oraz nauczą poprawnego oddychania. Przy okazji uczymy, jak upadać, nie poddawać się, wstać i próbować dalej. 

GOTOWI NA HISZPAŃSKĄ PRZYGODĘ ?

ZAKWATEROWANIE

Hostel River położony jest w samym sercu zabytkowego centrum Valencii, tuż obok parku miejskiego Turia, który łączy nas bezpośrednio z głównymi atrakcjami turystycznymi. Znajduje się tu m.in. Miasto Sztuki i Nauk oraz dwa skateparki i tereny zielone, na których spotykać się będziemy na różnych aktywnościach: grach, zabawach, piknikach, czy posiłkach. Do dyspozycji jest duża kuchnia i tzw. common areas, sala z projektorem, PlayStation, przestrzeń do oglądania filmów i uprawiania sportu. Pokoje są wieloosobowe i przestronne. Okolica daje pełną możliwość czerpania z natury, jednocześnie będąc w sercu miasta.

PLAN DNIA

W dniu przyjazdu, przy wspólnej kolacji wprowadzimy uczestników Valencia Start Camp w program i opowiemy o planach na najbliższe dni.

Każdy dzień rozpoczynamy od pożywnego śniadania, które wesprze nasz wysiłek w trakcie uprawiania surfingu i deskorolki. Dobre lunche jemy w formie dużego pikniku, w otoczeniu dzikiej przyrody w parku, na plaży. Łapiemy chwile relaksu w słońcu i zaczynamy warsztaty ekologiczne lub nauki języka hiszpańskiego, skupiając się na praktycznych zwrotach i korzystając z otaczających nas okoliczności.

Na kolację wracamy po zajęciach plenerowych, do miejsca zakwaterowania, gdzie omawiamy miniony dzień i podsumowujemy postępy w nauce jazdy na desce.

TRANSPORT

Uczestnicy spotykają się z opiekunem obozu na lotnisku – rekomendujemy przelot liniami Wizzair z lotniska Chopin w Warszawie do Valencii. Z tą grupą podróżuje także opiekun.

Cena obozu nie zawiera kosztów przelotu, który pokrywają rodzice.

Z lotniska w Walencji grupę odbiera hiszpańska kadra, z którą jedziemy do hostelu.   

CHCESZ POZNAĆ WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW?

NASZ ZESPÓŁ

TERMIN I CENA

03.02 - 10.02.2023
GRUPA 11-16 LAT
CENA

570 EUR

SOLD OUT
10.02 - 17.02.2023
GRUPA 11-16 LAT
CENA

570 EUR

ZAREZERWUJ MIEJSCE
17.02 - 24.02.2023
GRUPA 11-16 LAT
CENA

570 EUR

SOLD OUT

VALENCIA CAMP

OBÓZ SPORTOWO-JĘZYKOWY
EUR 570 7 dni wyjazdu
  • zakwaterowanie 7 nocy w The River Hostel w Walencji
  • pełne wyżywienie
  • 5-dniowy obóz sportowy (surfing, deskorolka, joga, wycieczka rowerowa)
  • warsztaty ekologiczne
  • nauka języka hiszpańskiego
  • zwiedzanie miasta i zabytków
  • opieka wychowawców i wykwalifikowanych instruktorów
  • dostęp do sprzętu: pianki, ochraniacze, kaski
  • koszulka, zdjęcia z obozu
  • Ubezpieczenie NWW