TENERYFA FAMILY CAMP TO AUTORSKI WYJAZD SPORTOWO-OUTDOOROWY SKIEROWANY DO RODZIN Z DZIEĆMI W DWÓCH GRUPACH WIEKOWYCH: 7-11 LAT, 12-16 LAT. KAŻDY Z TURNUSÓW LICZY MAKSYMALNIE 32 OSOBY. GWARANTUJEMY BEZPIECZEŃSTWO I JAKOŚĆ PROWADZONYCH PRZEZ NAS ZAJĘĆ.

WYJĄTKOWA WYSPA

Teneryfa jest największą i najbardziej zróżnicowaną krajobrazowo i geograficznie wyspą spośród Wysp Kanaryjskich.

Choć geograficznie leży na wodach oceanicznych u wybrzeży Afryki, jest integralną częścią Hiszpanii i Unii Europejskiej. Obowiązuje tam waluta euro, a językiem urzędowym jest hiszpański. Z częścią mieszkańców można się też porozumieć po angielsku, w języku angielskim są też niektóre tablice informacyjne

W programie

Program wyjazdu przewiduje opiekę polskich instruktorów i wychowawców oraz atrakcje takie jak: szkolenie surfingu bodyboarding szkolenie i zajęcia deskorolki zajęcia ogólnorozwojowe, joga, animacje dla dzieci najmłodszych, zabawy sprawnościowe, atrakcje w basenie i na plaży, konkurencje sprawnościowe grupowe i indywidualne, wieczorne animacje, gry i zabawy, wycieczki fakultatywne.

Ilość miejsc na każdy 7-dniowy turnus: 32 osoby

Rezerwacje wyjazdu realizujemy do 30 września 2022 bądź do wyczerpania miejsc.

Chcesz poznać więcej szczegółów?

Zakwaterowanie

Teneryfa to wyjątkowa wyspa, należąca do Hiszpanii, wyspa znajdująca się na Oceanie Atlantyckim, będąca częścią archipelagu i regionu Wysp Kanaryjskich. Leży nieopodal północno-zachodnich wybrzeży Afryki, wraz z archipelagiem zaliczana jest do Makronezji. Jest największą wyspą w archipelagu i najludniejszą wyspą hiszpańską. Teneryfa, choć geograficznie leży na wodach oceanicznych u wybrzeży północnej Afryki, jest integralną częścią Hiszpanii i Unii Europejskiej. Obowiązuje waluta euro, a językiem urzędowym jest hiszpański. Z częścią mieszkańców można się też porozumieć po angielsku, w języku angielskim są też niektóre tablice informacyjne.

Położenie

W północnej, bardzo zielonej części wyspy, w turystycznej miejscowości PUERTO DE LA CRUZ, ok. 3,5 km od parku zoobotanicznego Loro Park; ok. 100 km od lotniska Reina Sofía; przystanek autobusowy ok. 300 m od hotelu, bezpłatny bus hotelowy do centrum.

HOTEL Blue Sea Interpalace ****

pokój standardowy: 2-os. (możliwość 1 dostawki), ok. 36 m2, odnowiony, nowoczesny i elegancki, sezonowo klimatyzowany (w określonych przez hotel godzinach), łazienka (prysznic lub wanna, wc; suszarka), internet bezprzewodowy, telewizja satelitarna, telefon;
za opłatą: minibar, sejf (ok. 21 EUR/tydz., 3 EUR/dzień); bezpłatne łóżeczko dla dziecka do 2 lat; balkon (stolik i krzesełka); widok na morze za dopłatą; dodatkowo dla nowożeńców: kosz owoców i butelka wina na powitanie.

Plaża

Playa Martianez, publiczna, ciemny piasek z kamieniami, ok. 1,5 km od hotelu; Playa Jardin, publiczna, piaszczysta, łagodne zejście do morza, ok. 3 km od hotelu, parasole i leżaki płatne  (ok. 12
EUR/dzień).

Współpraca z biurem Itaka

Dzięki współpracy z Itaką realizujemy bezpośrednie loty z Warszawy, których cena wliczona jest w każdy pakiet wypoczynkowy.

Chcesz poznać więcej szczegółów?

Terminy Zima 2024

To już 7 Family Camp organizowany w trakcie ferii zimowych przez biuro 5LIVE!

13.01 - 20.01.2024

TERMIN I

20.01 - 27.01.2024

TERMIN II

Nasz zespół

Maciek Krystosiak

Założyciel Akademii / Instruktor Surfingu ISA

Leo Martinez

Instruktor Surfingu ISA

Maciek Jammy Dobrowolski

Instruktor Surfingu ISA / Mentor Yoga

Adam Warchoł

Zawodnik / Instruktor ISA

Jurek Wieczorek

Wychowawca / Pedagog szkolny / Instruktor ISA LEVEL 1/2

Ania Rylouk

Wychowawca / Animator

Cena Teneryfa Family Camp